מעלין בקודש
רשת חינוך חבד

חגיגה של אור דיסק פסח

"בניסן נגאלו ובניסן עתידין להיגאל"

ב"ה
הורים יקרים !

במהלך החודש האחרון פעלו אגפי הרשת בנוהל חירום מיוחד עבורכם, בכדי לספק מענים חינוכיים איכותיים לילדיכם בתקופה מאתגרת זו – מרחבים טלפוניים הופעלו עבור למעלה מ90 (!) מוסדות חינוך, בליווי של צוות טכני לתמיכה, מבצעי עידוד התלמידים לסדר יום יהודי-חסידי, הקמה ופיתוח יום יומי של מאגר חומרי למידה ועזרים חינוכיים ענק, יחידות תוכן לילדי הגנים, כנס ארצי גדול לתלמידים-ות, פעילויות העצמה לצוותי החינוך ועוד.

לצד כל הפעילות העניפה הזו, עמלו צוותי אגפי הרשת לסיים את עבודת ההפקה שהחלה לפני מס' חודשים על יצירת תוכנית המולטימדיה המסורתית לימי חופשת הפסח, שמופקת מידי שנה בהוראת הרבי מליובאוויטש, במטרה ליצוק תוכן חינוכי לתלמידים-ות גם בימי החופשה.

התוכנית פותחה באמצעים חדשניים במיוחד, בכדי להוביל את התלמידים ליצירה עצמאית ולהשתמש במחשבים לתהליכי למידה אקטיביים על ידי התלמידים, וכל זאת עם ריבוי תכנים חינוכיים וגאולתיים שמתאימים ממש לפעמי הגאולה אותם אנו שומעים וחווים בעוצמה רבה בימים אלו.

אנו תקווה כי ילדיכם – תלמידנו היקרים, יפיקו את המירב מתוכנית זו ובעזרת השם נזכה כולנו בזכות הבל פיהם של תינוקות של בית רבן, לחזות באופן ממשי בהתגשמות כל ייעודי הגאולה האמיתית והשלימה, בביאת משיח צדקנו במהרה בימינו אמן !

הורים המעוניינים ליטול חלק בפעילות העניפה של הרשת לתקופה מאתגרת זו בתרומה כספית, מוזמנים ללחוץ כאן ועל ידי כך לזכות לברכותיו הקדושות של הרבי מליובאוויטש לתורמים והמסייעים לרשת, שחשובות במיוחד בתקופה זו.

בברכת חג פסח כשר ושמח !
הנהלת רשת חינוך חב"ד – אהלי יוסף יצחק ליובאוויטש בארץ הקודש

מצורף סרטון ההסבר לדיסק פסח.